GAZETKA

Co tydzień wydawana jest gazetka promocyjna. Znajdziecie ją w każdym naszym sklepie działającym w sieci POLOmarket , oraz pod drzwiami Waszego domu. Pełną listę artykułów promocyjnych znajdziecie Państwo na stronie internetowej POLOmarket

 
     
 
  PROMOCJE

Zapraszamy na cotygodniowe promocje i liczne degustacje. Oferujemy najlepszą jakość w tak niskiej cenie.

 
     
 
BONY TOWAROWE

To doskonały pomysł na prezent i miłą niespodziankę dla pracownika . Zróżnicowane nominały , dogodne terminy realizacji to tylko niektóre korzyści tej oferty.
     Dane kontaktowe osób zajmujących się bonami towarowymi w zależności od regionu kraju znajdziecie jak zwykle na stronie internetowej POLOmarket .

 
     
 
PRACA

Jesteśmy rozwijającą się regionalną siecią handlową działającą w ramach POLOmarket. Poszukujemy osób dynamicznych i kreatywnych , chcących realizować się w handlu.
     Jeśli Cię to interesuje wypełnij i wyślij do nas formularz zgłoszeniowy dostępny na stronach www POLOmarket .

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
     

TORUŃ * KORONOWO * PRZYSIEK * CZERNIKOWO * LUBAWA * KURZĘTNIK * JABŁONOWO POMORSKIE * LUBICZ * BRZOZÓWKA * GRĘBOCIN * NIDZICA


 

 

 

"Bresse Pol" Spółka z o.o. jest udziałowcem POLOmarket.
Sklepy firmy funkcjonują  w ramach sieci
POLOmarket.

 

      Rys historyczny

 • 1990  -  utworzono polsko-francuską spółkę z o.o. "Bresse Pol".
  Udziałowcami byli: firma francuska "Bresse Finance" i "Społem" PSS w Toruniu.

   

 • 1997  -  PSS "Społem" w Toruniu stała się udziałowcem nowoutworzonej spółki z o.o. "POLOmarket".
   

 • 1999  -  PSS "Społem" wykupiła udziały wspólnika i stała się jedynym udziałowcem spółki "Bresse Pol".


  Supermarkety spółki rozpoczęły funkcjonowanie w/g jednolitych ze spółdzielnią zasad i procedur pod handlowym szyldem "POLOmarket".
   

 • 2000-2006  -  spółka uruchomiła supermarkety w Koronowie, Brodnicy, Czernikowie.
   

 • 2007  - przedsiębiorstwo PSS "Społem" w Toruniu wniesiono aportem do "Bresse Pol" sp. z o.o.
  Spółka stała się udziałowcem "POLOmarket" Sp. z o.o.
   

 • 2011  -   w związku z planowaną konsolidacją podmiotów będących udziałowcami POLOmarket Sp.z o.o. oraz potrzebą rozwoju działalności inwestycyjnej wspólnicy Bresse Pol Sp.z o.o. podjęli decyzję o zawiązaniu Bresse Pol- Invest Sp. z o. o. przez wydzielenie w drodze przeniesienia części majątku Spółki Bresse Pol Sp. z o. o. Przedmiotem działalności Spółki było prowadzenie inwestycji oraz wynajem i zarządzanie nieruchomościami własnymi jak i dzierżawionymi.
   

 • 2012  -   wspólnicy Spółki Bresse Pol - Invest Sp. z o. o. podjęli decyzję o zbycie przedsiębiorstwa poprzez jego wniesienie jako wkład niepieniężny na objęcie akcji w spółce Nova-Inwestycje Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością S.K.A. , która zajmuje się pozyskiwaniem oraz wynajmem oraz realizacją inwestycji budowlanych.
   


 •  


 •